CK Alexandria 2015

dovolená

Plánujete rodinnou dovolenou nebo víkend s drahou polovičkou? CK Alexandria má nový katalog CK Alexandria 2015, ve kterém najdete nejen dovolenou k moři či na hory, ale také víkendové a wellnes pobyty.

Tipy na zájezdy s CK Alexandria 2015

Španělsko

  • ve Španělsku se hovoří španělsky, katalánsky, galicijsky a baskicky
  • Při cestování do této temperamentní země se můžete setkat s množstvým nejrůznějších svátků a zvyklostí i tradic. Nejznámnější z nich je Corrida, Samfermines de Pamplona, Fallas de Valencia, Flamenco a mnoho dalších.
  • Najdete zde nádherné přírodní parky, v Pyrenejích se spolu s Francií dělí o památku UNESCO park Ordesa y Monte Perdido.
  • Nejznámnější jeskyně je Altamira a uvnitř se skrývají právěké nastěnné malby s motivy zvířat
  • Za zhlédnutí stojí Barcelona, Sevilla, Toledo a Cordoba a Madrid

CK Alexandria 2015 nabízí zájezdy na slunnou Mallorcu, Menorcu, Costa Brava

Poznávací zájezdy

Milovníci poznávacích zájezdů uvítají nabídku CK Alexandria 2015. Navštívit můžete Itálii, Španělsko, Turecko.

V Turecku můžete absolvovat okruh Západní Anatolií s pobytem u moře. Navštívíte nejkrásnější města Turecka, jako Istanbul a tureckou riviéru, kde si můžete vychutnat krásné teplé moře. Nevynecháte ani skalní komíny v Kappadokii a mnoho dalších památek.

Milovníci Italského vína mohou absolvovat poznávací zájezd Ischia, Pompeje a Vesuv. V zájezdu navštívíte sopku Vesuv, římské Pompeje a ostrov Capri, který patří k nejkrásnějším místům na světě. Navštívit můžete aragonský hrad, centrum města Ischia a místní termály.

Další nabídka

CK Alexandria 2015 vám nabízí také pobyty v Maďarsku, Rakousku, Bulharsku, na Slovensku, dovolenou v Tunisku, poznávací a pobytové zájezdy, Last minute zájezdy, lyžařské zájezdy a také exotickou dovolenou v Egyptě, na Maltě, v daleké Dominikánské republice nebo na Kubě či ve Spojených Arabských Emirátech.

Navštívit můžete Norské Fjordy nebo absolvovat dovolenou na luxusní jachtě. Nabídka je široká a nechybí ani animační program pro děti a klubové hotely. Nabídka služeb i ubytování je skvělá a vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "CK Alexandria 2015"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*