Chytrý náramek s krokoměrem

Chytrý náramek s krokoměrem

Chytrý náramek s krokoměrem je skvělým motivátorem, abychom se začali hýbat a dělat něco pro své zdraví. Nabídka je skutečně pestrá.

Chytrý náramek s krokoměrem je IN

Veškerá nositelná elektronika se označuje jako wearables. Spadají pod ní chytré hodinky, brýle i chytrý náramek s krokoměrem. Jedná se o elektroniku, kterou nosíte přímo na sobě a ne v kapse. Cílem náramku je motivace. Na ruce by měl, ale také vhodně vypadat. Pro zkušené sportovce vybírejte modely, které mají také vestavěnou GPS.

Chytré náramky se mezi sebou liší designem. Vybírejte proto také očima. Zcela pasivní náramek vám ukáže pouze počet kroků na mobilu, jiné pomocí LED displeje zobrazí přesná čísla. Rozdílná je také výdrž baterie, kdy většina zvládne 4-7 dní. Fitness náramky umí překvapit kvalitou i cenou.

Chytrý náramek s krokoměrem není jen náramek

Chytrý náramek s krokoměrem můžete mít na ruce i při běhu. Do celodenní aktivity se vám tak započítá vše. Pokud se hýbete jen pro radost, není nutné znát trasu i převýšení. Chytrý náramek vás bude motivovat k tomu, abyste se udrželi fit. Ve dne průběžně budete vědět, jak jste na tom s pohybem, v noci vám pohlídá spánek. Chytrý náramek není potřeba sundávat vůbec.

Stanovte si denní cíl 10 tisíc kroků. Vestavěné senzory změří jejich počet, podle údajů v aplikaci si spočítáte kilometry a spálené kalorie. Chytrý náramek s krokoměrem noste, když máte náladu. Údaje lze sledovat přes mobil i na displeji. Poznáte, že byste se měli hýbat více a z práce jděte raději pěšky. Moderní chytrý náramek umožní také bezdrátovou komunikaci, s notifikacemi z mobilu. Téměř každý model je voděodolný. Pohybové senzory měří kvalitu i délku spánku. Některé modely mají také vestavěný budík, stopky, GPS a řadu dalších funkcí, lze použít řadu aplikací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Chytrý náramek s krokoměrem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*