Chytré náramky v češtině

Chytré náramky v češtině

Fitnes náramky, chytré náramky či monitor denní aktivity – podobně se označují populární elektronické náramky.

Chytré náramky v češtině změří kroky i spánek

Na chytré náramky v češtině spoléhá stále více lidí. Většina z nich má v současnosti nedostatek pohybu, vzniká tak řada civilizačních onemocnění. Ti, kdo s musí ke sportu nutit, by měli o pořízení chytrého náramku rozhodně zapřemýšlet.

Nejen odborníci doporučují jako základní pohyb chůzi. Je přirozená a zdravá. K udržení fyzické kondice zcela jistě postačí. Pomůže vám udržet také hmotnost a působí preventivně u mnoha chorob. Denně bychom pro začátek měli ujít 7000 kroků. S jejich počítáním pomohou právě chytré náramky v češtině.

Chytré náramky v češtině pro začátečníky i pokročilé

Než se vypravíte na nákup, zvažte, jaké funkce od chytrého náramku čekáte, jaké využijete a jaké naopak ne. K základním funkcím, které chytré náramky v češtině mají, patří počítání kroků, výpočet překonané vzdálenosti i spálených kalorií. Některé modely vám přidají také údaje o době strávené pohybem. Chcete-li více funkcí, pak si vybert náramek, který umí měřit tep, monitorovat délku a kvalitu spánku i spočítat vystoupaná patra. Nezřídka mají také budík, stopky a GPS.

Chytré náramky v češtině mají být také zajímavé na pohled. U všech fitness náramků není automaticky displej. Ty základní mají pouze LED diodu, která ukáže naměřené hodnoty. Zajímat by vás měl také materiál náramku. Budete jej mít na ruce prakticky pořád, prot omusí být lehký a odolný. Zvolte dostatečně velký displej, ideálně by měl jít řemínek v případě potřeby vyměnit, abyste nemuseli kupovat rovnou celý náramek. Chytrý náramek propojíte s telefonem pomocí Bluetooth. Můžete tak lépe sledovat i zaznamenávat své pokroky a úspěchy. Důležité pak je, pro jaký operační systém je náramek stavěný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Chytré náramky v češtině"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*