Chytré hodinky na sim kartu

Chytré hodinky na sim kartu

Chytré hodinky na sim kartu jsou hodinky opatřené SIM slotem, do kterého lze vložit SIM kartu a následně je lze používat jako běžný mobilní telefon. Po vložení SIM karty můžete přes hodinky přijímat hovory, volat i psát SMS.

Jak vybrat chytré hodinky na sim kartu

Chytré hodinky prošly od svého vzniku v roce 1972 poněkud bouřlivým vývojem a dnes si lze vybírat chytré hodinky na sim kartu, které mají slot a paměťovou kartu nebo chytré hodinky bez slotu na SIM a paměťovou kartu.

Chytré hodinky na sim kartu se dají jednoduše spárovat s chytrým telefonem přes bluetooth. Umí zobrazit vše, co se děje ve vašem mobilu a vy tak nemusíte telefon neustále hledat po kapsách. K dispozici jsou příchozí i odchozí hovory, sms i notifikace z Facebooku, WhatsApp, Viberu, atd. Zobrazí vám také kontakty, sms zprávy. Poté, co vložíte do hodinek SIM kartu, můžete volat i využívat mobilní internet.

Chytré hodinky na sim kartu mají i další funkce

Hledáte chytré hodinky na sim kartu? Zorientovat se můžete i podle dalších funkčí. Chytré hodinky vám umí nabídnout mnohem více, než jen volání:

Krokoměr – je základní a jednoduchá funkce, která vám přináší celodenní přehled o vaší fyzické aktivitě.

Sendentary reminder – hodinky, které monitorují váš pohyb. Jsou vhodné při sedavém zaměstnání.

Přehrávání hudby – chytré hodinky na sim kartu mají i slot na paměťovou kartu. Můžete si přehrávat hudbu z mobilu.

Monitoring spánku – chytré hodinky umí monitorovat délku a kvalitu vašeho spánku. Naměřené informace vyhodnotí pro váš přehled.

Samospoušť – tato funkce umožní ovládat spoušť fotoaparátu na chytrém telefonu, ke kterému jsou hodinky spárovány.

Antilost – Spárujte chytré hodinky s telefonem, zapnete funkci Antilost. Hodinky vás upozorní, pokud telefon někde necháte nebo vám byl odcizen. Upozorní vás výstražným zvukem a vibracemi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Chytré hodinky na sim kartu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*