Chytré hodinky k Windows

Chytré hodinky k Windows

Na trhu se objevuje čím dál více chytrých hodinek a náramků. Lidé se mylně domnívají, že fungují pouze s Androidem. Lze však najít i modely, které jsou nastaveny pro Windows.

Chytré hodinky k Windows mají řadu funkcí

Chytré hodinky k Windows mají celou řadu funkcí. Můžete je jednoduše spárovat přes bluetooth s mobilním telefonem, do hodinek lze také synchronizovat kontakty. V hodinkách pak vidíte jméno volajícího.

Hovory
Z hodinek můžete, díky propojení přes bluetooth, telefonovat. Při hovoru si vyberete zvuk v hodinkách nebo reproduktor. Samozřejmě vás hodinky upozorní na každý příchozí hovor. Některé chytré hodinky k windows umí také psát SMS, ale je potřeba mít vhodnou aplikaci.

Chytré hodinky U Watch U8

Chytré hodinky U Watch U8

Poslech hudby
Synchronizovat můžete také hudbu z telefonu. Chytré hodinky k windows umožní pak hudbu otevřít, posouvat jednotlivé písničky, zesilovat i zeslabovat hlasitost. Při připojení sluchátek vám hraje hudba do nich. Snadno zjistíte, která skladba zrovna hraje, případně ji přepnete na jinou.

Chytré hodinky k Windows mají své místo na trhu

Chytré hodinky jsou v posledních letech velmi oblíbené. Výběr je bohatý. Chytré hodinky k windows lze vybírat podle ceny, funkce i výdrže baterie. Vaše chytré hodinky budou fungovat jako prodloužená ruka chytrého telefonu. Jednotlivé modely se liší počtem funkcí, výbavou, množstvím aplikací, které si můžete doinstalovat. Na notifikace můžete reagovat okamžitě. Hledejte hodinky s funkcí Always on, která zajistí, že je displej stále zapnutý a vy vidíte, kolik je hodin či jaké je datum. U hodinek s mnoha funkcemi vám baterie vydrží zhruba 1-2 dny. Hodinky by měly být na ovládání přehledné, spolehlivé, s rychlou odezvou. Ideální jsou modely, které podporují češtinu. Ne každý se orientuje v anglickém menu. Vybrat si chytré hodinky k windows není zrovna jednoduché.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Chytré hodinky k Windows"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*