Bodyzorbing – zábava co má koule

Máte rádi netradiční zábavu, adrenalin a týmové sporty? Nabízíme atraktivní program pro firemní akce Brno a blízké i široké okolí, nejrůznější eventy, párty a narozeninové večírky. S našimi koulemi se jistě nudit nebudete.

Co je to ten bodyzorbing?

Při bodyzorbingu si lze užít spoustu zábavy. Dle libosti do sebe můžete strkat, skákat, házet o zem i bojovat ve stylu zápasníků sumo. Pobavíte se, ale také si značně vylepšíte svou fyzičku. K tomu vám slouží velká nafukovací koule, do které si vlezete. Bodyzorbing je vhodný pro dospělé a děti od deseti let. Není pro nás problém zajistit tuto zábavu na rodinné sešlosti či grilovačku, apod. Zkoušeli jste hrát v obří kouli třeba fotbal nebo na slepou bábu nebo na honěnou? Můžete vyzkoušet bodyzorbing na vodě, užijete si tak více legrace při pádech svých protihráčů. Fantazii a zábavě se meze nekladou.

Podmínky pro bodyzorbing

Aby jste si bodyzorbing absolutně užili, musíte pamatovat na dostatečný prostor – ideálně je 8×8 m a více, bez jakýchkoliv překážek. Ty by mohly ohrozit vaši bezpečnost a zdraví. Ideální plochy jsou louka, tělocvična, fotbalová hřiště. Naše koule můžete využívat i v zimě v místech s teplotou nad 10 stupňů Celsia. Pro skvělý zážitek máme připraveno osm koulí. Příprava na tuto perfektní zábavu není nijak zvlášť náročná. Bodyzorbing koule se nafoukne a vy si ji nasadíte přes hlavu na tělo a upevníte bezpečnostními popruhy.

Co můžete očekávat?

Bodyzorbing je velmi atraktivní zábava pro lidi, kteří se nebojí sportovat, soutěžit a bavit se. Narozdíl od klasického zorbingu nejste pouštěni ze svahu dolů, ale můžete různě skákat, dělat salta a vůbec všechno, co vás napadne. Spolu s pronájmem koulí vám zajistíme i potřebné školení, kvalifikovanou odbornou pomoc a umíme připravit také kompletní zázemí pro turnaje mezi týmy včetně občerstvení a dalšího programu podle vašeho zadání. Více než deset let zajišťujeme firemní a společenské akce nejen na jižní moravě – např. teambulding Brno, ale třeba i na Vysočině.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Bodyzorbing – zábava co má koule"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*