Bačkory pro děti i dospělé

Bačkory

Při výběru školních přezůvek bychom měli být svědomití. Dítě si obuje bačkory ráno a zpravidla v nich tráví ve škole většinu dne, poté většinou ve školní družině i v kroužcích. Dítě se v nich tedy musí cítit v maximálním pohodlí. Dítě nastupující na základní školu potřebuje nejspíše už jiné bačkory než dítě ve školce, především co se týče designu. Nejvíce praktické budou přitom ty klasické. Na trhu je široký výběr kvalitní obuvi.

Jak vybírat bačkory dětem?

  • Rozhodně nevybírejte podle ceny. Někdy i levnější produkty předčí kvalitou ty dražší.
  • Svrchní materiál musí být prodyšný, aby nohy dýchaly a v přezůvkách se neusazovala vlhkost.
  • Boty nesmí být příliš těsné, ani příliš volné. Mají být poddajné a pohodlné
  • Nehodí se celoplastové přezůvky, které se hodí spíše na ven a bačkory tak nahradí špatně. Nekvalitní plastová obuv může obsahovat ftaláty a jiné zdraví škodlivé látky.
  • Ideální bačkory mají ortopedické klenutí
  • Nezapomeňte vybírat protiskluzovou podrážku
  • Teenagery zajímá především vzhled, pořiďte jim například zdravotní pantofle nebo sandály s přezkou přes nárt nebo oblíbené crocsy

Bačkory pro dospělé

V domácí obuvi trávíme hodně času, proto i dospělí by měli vybírat bačkory, které budou pohodlné.  Zaměřit bychom se měli na to, zda mají přezůvky kvalitní podešev a také dbejte na kolmé postavení paty k předložce. Dobře tvarovaná stélka zajistí, že se chodidlo do přezůvky dobře usadí.

Pokud vybíráme pro seniory, není podstatný design, ale funkčnost. Boty by měly být hřejivé, podrážky bot by měly být vždy protiskluzové. Senior musí mít pocit komfortu a stability při chůzi. Prevencí před plísňovými onemocněními nohou jsou prodyšné materiály. Díky obuvi s tlustou podrážkou a nízkým podpatkem nebudou způsobovat otlaky a kuří oka. Stélka s masážními hroty stimuluje krevní oběh. Senioři dávají přednost obuvi, která se jednoduše obouvá i vyzouvá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Bačkory pro děti i dospělé"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*