Antiradar Protector 850cz AL

Antiradar Protector 850cz AL

Pevná souprava antiradaru pro pevné zabudování do auta. Tato verze je určena pro rok 2013 a jedná se o jeden z nejlepších komplexních antiradarů. Antiradar Protector 850cz AL využívá technologie světové jedničky ve výrobě radarů výrobce Beltronics. Je velmi citlivý při detekci mikrovlnných radarů a snižuje množství falešných poplachů na minimum. Označení AL v názvu znamená, že vás tento antiradar ochrání i před měřením laserovými měřiči. Tento antiradar je legální ve všech státech. Antiradar vám poskytne také detekci jinak neidentifikovatelných fixních měřičů rychlosti. Antiradar Protector 850cz AL získal ATEST Ministerstva Dopravy.

Antiradar Protector 850cz AL legální všude ve světě

Pokud cestujete do zemí, kde je zakázáno antiradary používat, jednoduše během pár vteřin deaktivujete funkce detektoru a využijete pouze legální funkce jako je kniha jízd nebo GPS.
Antiradary mají několik funkcí. Knihu jízd využijete také pro daňové přiznání. Můžete si nastavit, zda chcete knihu jízd soukromou nebo pracovní. Veškeré informace o vašich jízdách, rychlosti, kterou jste jeli jsou ukládány a vy si tak můžete pohodlně udělat přehled.
Další funkcí v tomto antiradaru je kontrola správnosti funkce radaru. Pokud vám příjde pokuta od policie za překročení rychlosti, stačí vložit SD kartu do vašeho pc a ihned se dozvíte, jakou rychlostí jste v daném úseku jeli nebo naopak zda, jste se tam vůbec v té době pohybovali. Najdete zde i údaje o tom, zda se v daném úseku rychlost vůbec měřila. Jednou z mnoha výhod, která Antiradar Protector 850cz AL má je absence nejrůznějších displejů a dalších rušivých prvků, které mohou narušovat design vašeho auta.

Používání antiradaru jako přestupek

Používání aktivního antiradaru je označováno díky novele z r. 2011 jako přestupek a pokuta za jeho užívání je 5- 10 000 kč.
V paragrafu §3 odstavec 4 (361/2000 Sb.) je uvedeno:
(4) Nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (dále jen „antiradar“).


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Antiradar Protector 850cz AL"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*